Trinion change log (1.0.4) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Number
jv: Angka

en: Default
jv: Gawan

en: View
jv: Tampilan

en: History
jv: Sejarah

en: Node type
jv: Tipe node

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
