Trinion change log (1.0.4) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Author
mr: लेखक

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Number
mr: अंक

en: Changes
mr: बदल

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: History
mr: इतिहास

en: Node type
mr: धाग्याचा प्रकार

en: Node
mr: शाखा

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
