Trinion change log (1.0.4) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Quantity
pl: Ilość

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Number
pl: Liczba

en: Field
pl: Pole

en: Changes
pl: Zmiany

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: History
pl: Historia

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: Node
pl: Węzeł

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Desc
pl: Malejąco

en: Task
pl: Zadanie

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Old value
pl: Poprzednia wartość

en: New value
pl: Nowa wartość

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Change date
pl: Zmień datę

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco
