Trinion change log (1.0.4) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: History
ta: வரலாறு

en: Node
ta: கணு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது
