Trinion change log (1.0.4) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Author
te: రచయిత

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Date
te: తేదీ

en: Number
te: సంఖ్య

en: Field
te: ఖాళీ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: History
te: చరితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Change date
te: తేదీని మార్చు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
