Trinion change log (1.0.4) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Author
tr: Yazar

en: Quantity
tr: Miktar

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Number
tr: Sayı

en: Field
tr: Alan

en: Changes
tr: Değişiklikler

en: Default
tr: Varsayılan

en: View
tr: Görüntüle

en: History
tr: Geçmiş

en: Node type
tr: Düğüm tipi

en: Node
tr: Düğüm

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Desc
tr: Azalan

en: Task
tr: Görev

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Old value
tr: Eski değer

en: New value
tr: Yeni değer

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan
