Trinion change log (1.0.4) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Status
mn: Байдал

en: Author
mn: Чогаалчы

en: Date
mn: Ай, хүн

en: Default
mn: Ниити

en: View
mn: Көөрү

en: History
mn: Төөгү

en: All
mn: Шупту

en: Page
mn: Арын
