Trinion change log (1.0.4) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Author
uk: Автор

en: Quantity
uk: Кількість

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Number
uk: Число

en: Field
uk: Поле

en: Changes
uk: Зміни

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: History
uk: Історія

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Node
uk: Матеріал

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Desc
uk: Спад

en: Task
uk: Завдання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Proceed
uk: Далі

en: Apply
uk: Застосувати

en: Old value
uk: Старе значення

en: New value
uk: Нове значення

en: Offset
uk: Зміщення

en: Change date
uk: Змінити дату

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Page 2
uk: Сторінка 2
