Trinion change log (1.0.4) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Author
ur: مصنف

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Number
ur: نمبر

en: Field
ur: فیلڈ

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: History
ur: ہسٹری

en: Node
ur: نوڈ

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
