Trinion client bank (1.0.1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: File
af: Lêer

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Number
af: Getal

en: Default
af: Verstek

en: Upload
af: Oplaai

en: Comment
af: Kommentaar

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Apply
af: Pas toe

en: Account
af: Rekening

en: - All -
af: - Alle -
