Trinion client bank (1.0.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Action
am: እርምጃ

en: Date
am: ቀን

en: Default
am: ነባሪ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Account
am: መለያ
