Trinion client bank (1.0.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: File
ast: Ficheru

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Number
ast: Númberu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Upload
ast: Xubir

en: Comment
ast: Comentariu
