Trinion client bank (1.0.1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: File
be: Файл

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Number
be: Нумар

en: Default
be: Прадвызначана

en: Upload
be: Загрузіць

en: Comment
be: Каментар

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Account
be: Акаўнт
