Trinion client bank (1.0.1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: File
bg: Файл

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Number
bg: Число

en: Default
bg: По подразбиране

en: Total
bg: Общо

en: Upload
bg: Трансфер

en: Off
bg: Изключи

en: Comment
bg: Коментар

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Apply
bg: Търси

en: Account
bg: Акаунт
