Trinion client bank (1.0.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: File
bn: ফাইল

en: Date
bn: তারিখ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Upload
bn: আপলোড

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Account
bn: এ্যাকাউন্ট
