Trinion client bank (1.0.1) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
