Trinion client bank (1.0.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Date
bs: Datum

en: Number
bs: Broj

en: Comment
bs: Komentar

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Account
bs: Korisnički račun
