Trinion client bank (1.0.1) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: File
ca: Fitxer

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Number
ca: Número

en: Default
ca: Per defecte

en: Upload
ca: Puja

en: Off
ca: Inactiu

en: Comment
ca: Comentari

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Payment
ca: Pagament

en: Company
ca: Empresa

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Organization
ca: Organització

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Account
ca: Compte

en: - All -
ca: - Tot -
