Trinion client bank (1.0.1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Action
cs: Akce

en: On
cs: Zapnuto

en: File
cs: Soubor

en: Date
cs: Datum

en: Number
cs: Číslo

en: Default
cs: Výchozí

en: Total
cs: Celkem

en: Upload
cs: Nahrát

en: Off
cs: Vypnuto

en: Comment
cs: Komentář

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Desc
cs: Sestupně

en: Payment
cs: Platba

en: Company
cs: Společnost

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Account
cs: Účet

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
