Trinion client bank (1.0.1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Action
da: Handling

en: On
da: Tilsluttet

en: File
da: Fil

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Number
da: Antal

en: Default
da: Standard

en: Total
da: I alt

en: Off
da: Afbrudt

en: Comment
da: Kommentar

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Desc
da: Faldende

en: Payment
da: Betaling

en: Company
da: Virksomhed

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Organization
da: Organisation

en: Offset
da: Forskydning

en: Account
da: Konto

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
