Trinion client bank (1.0.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་
