Trinion client bank (1.0.1) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Action
el: Ενέργεια

en: On
el: Ανοικτό

en: File
el: Αρχείο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Number
el: Αριθμός

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Upload
el: Αποστολή

en: Off
el: Κλειστό

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Company
el: Εταιρία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Account
el: Λογαριασμός

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
