Trinion client bank (1.0.1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Action
eo: Ago

en: On
eo: Ŝaltita

en: File
eo: Dosiero

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Comment
eo: Komento

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Account
eo: Konto

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
