Trinion client bank (1.0.1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: File
et: Manus

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: Total
et: Kokku

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Off
et: Väljas

en: Comment
et: Kommentaar

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Desc
et: Kahanev

en: Payment
et: Maksmine

en: Company
et: Asutus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Account
et: Konto

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav
