Trinion client bank (1.0.1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Action
eu: Ekintza

en: File
eu: Fitxategi

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Number
eu: Zenbakia

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Upload
eu: Igo

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Organization
eu: Erakundea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Account
eu: Kontua

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
