Trinion client bank (1.0.1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Action
fi: Toiminto

en: On
fi: Käytössä

en: File
fi: Tiedosto

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Number
fi: Numero

en: Default
fi: Oletus

en: Total
fi: Yhteensä

en: Upload
fi: Siirrä

en: Off
fi: Pois päältä

en: Comment
fi: Kommentti

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Payment
fi: Maksu

en: Company
fi: Yritys

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Organization
fi: Organisaatio

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: - All -
fi: - Kaikki -
