Trinion client bank (1.0.1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: On
fr: Activé

en: File
fr: Fichier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Number
fr: Nombre

en: Default
fr: Par défaut

en: Upload
fr: Transférer

en: Off
fr: Désactivé

en: Comment
fr: Commentaire

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Payment
fr: Paiement

en: Company
fr: Société

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Organization
fr: Organisation

en: Offset
fr: Décalage

en: Account
fr: Compte

en: - All -
fr: - Tout -
