Trinion client bank (1.0.1) - en to gd translation catalogue (10 entries)

en: Action
gd: Gnìomh

en: File
gd: Faidhle

en: Date
gd: Ceann-là

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Default
gd: Bun-roghainn

en: Upload
gd: Luchdaich suas

en: Off
gd: Dheth

en: Comment
gd: Beachd

en: Promoted to front page
gd: Air àrdachadh gun duilleag mhòr

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir
