Trinion client bank (1.0.1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: File
gl: Ficheiro

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Number
gl: Número

en: Default
gl: Predeterminado

en: Upload
gl: Subir

en: Off
gl: Desactivado

en: Comment
gl: Comentario

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Payment
gl: Pagamento

en: Company
gl: Compañía

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Account
gl: Conta

en: - All -
gl: - Todo -
