Trinion client bank (1.0.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Action
gu: ક્રિયા

en: On
gu: ચાલુ

en: Date
gu: તારીખ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Account
gu: ખાતુ
