Trinion client bank (1.0.1) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Action
he: פעולה

en: On
he: פעיל

en: File
he: קובץ

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Number
he: מספר

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Total
he: סך הכל

en: Upload
he: העלאה

en: Off
he: כבוי

en: Comment
he: תגובה

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Desc
he: יורד

en: Payment
he: תשלום

en: Company
he: חברה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Organization
he: ארגון

en: Offset
he: היסט

en: Account
he: חשבון

en: ‹
he: ›

en: ›
he: ‹

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
