Trinion client bank (1.0.1) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Action
hi: कार्रवाई

en: On
hi: चालू

en: File
hi: फ़ाइल

en: Date
hi: तारीख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Number
hi: संख्या

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Total
hi: कुल

en: Upload
hi: अपलोड

en: Off
hi: बंद

en: Comment
hi: टिप्पणी

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Desc
hi: अवरोही

en: Company
hi: कम्पनी

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Account
hi: खाता

en: - All -
hi: -सभी-
