Trinion client bank (1.0.1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: File
hr: Datoteka

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Number
hr: Broj

en: Default
hr: Zadano

en: Total
hr: Ukupno

en: Upload
hr: Otpremi

en: Comment
hr: Komentar

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Account
hr: Račun

en: Asc
hr: Uzlazno
