Trinion client bank (1.0.1) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: Default
ht: Pa defo

en: Off
ht: Fèmen

en: Comment
ht: Komantè

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
