Trinion client bank (1.0.1) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Action
hu: Művelet

en: On
hu: Be

en: File
hu: Fájl

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Number
hu: Szám

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Off
hu: Ki

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Desc
hu: Csökk

en: Payment
hu: Fizetés

en: Company
hu: Cég

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Organization
hu: Szervezet

en: Offset
hu: Eltolás

en: Account
hu: Saját adatok

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ
