Trinion client bank (1.0.1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Action
hy: Գործողություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Number
hy: Թիվ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
