Trinion client bank (1.0.1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Action
is: Aðgerð

en: On
is: Virkjað

en: File
is: Skrá

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Number
is: Númer

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Total
is: Samtals

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Off
is: Af

en: Comment
is: Ummæli

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: Company
is: Fyrirtæki

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Organization
is: Stofnun

en: Account
is: Aðgangur

en: - All -
is: - Allt -
