Trinion client bank (1.0.1) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Action
it: Azione

en: On
it: Acceso

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: Number
it: Numero

en: Default
it: Predefinito

en: Total
it: Totale

en: Upload
it: Carica

en: Off
it: Spento

en: Comment
it: Commento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Desc
it: Disc

en: Payment
it: Pagamento

en: Company
it: Azienda

en: Sort by
it: Ordina per

en: Apply
it: Applica

en: Organization
it: Organizzazione

en: Offset
it: Scostamento

en: Account
it: Profilo

en: - All -
it: - Tutto -
