Trinion client bank (1.0.1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Action
ja: アクション

en: On
ja: オン

en: File
ja: ファイル

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Number
ja: 数値

en: Default
ja: デフォルト

en: Total
ja: 合計

en: Upload
ja: アップロード

en: Off
ja: オフ

en: Comment
ja: コメント

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Payment
ja: 決済

en: Company
ja: 会社

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Organization
ja: 会社

en: Offset
ja: オフセット

en: Account
ja: アカウント

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順
