Trinion client bank (1.0.1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Action
jv: Aksi

en: File
jv: Berkas

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Number
jv: Angka

en: Default
jv: Gawan

en: Upload
jv: Unggah

en: Comment
jv: Komèntar

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Account
jv: Akun

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
