Trinion client bank (1.0.1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
