Trinion client bank (1.0.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Action
kk: Әрекет

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Number
kk: Саны

en: Default
kk: Стандартты

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Comment
kk: Пікір

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Account
kk: Есеп
