Trinion client bank (1.0.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Action
km: អំពើ

en: File
km: ឯកសារ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Number
km: លេខ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Account
km: គណនី
