Trinion client bank (1.0.1) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Organization
kn: ಸಂಸ್ಥೆ

en: Account
kn: ಖಾತೆ
