Trinion client bank (1.0.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Action
ku: کردار

en: File
ku: پەڕگە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Number
ku: ژمارە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Upload
ku: بارکردن

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Account
ku: هەژمار
