Trinion client bank (1.0.1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Number
lt: Skaičius

en: Default
lt: Numatytasis

en: Total
lt: Iš viso

en: Upload
lt: Įkelti

en: Off
lt: Išjungta

en: Comment
lt: Komentaras

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Company
lt: Įmonė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Account
lt: Paskyra

en: - All -
lt: - Visos -
