Trinion client bank (1.0.1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: File
lv: Fails

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Number
lv: Skaitlis

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Total
lv: Kopā

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Off
lv: Izslēgts

en: Comment
lv: Komentārs

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Desc
lv: Dilst.

en: Payment
lv: Maksājums

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Account
lv: Konts

en: - All -
lv: - Visi -
