Trinion client bank (1.0.1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: On
ml: ഓൺ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Number
ml: അക്കം

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
