Trinion client bank (1.0.1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Action
mn: Үйлдэл

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Number
mn: Дугаар

en: Default
mn: Анхны утга

en: Upload
mn: Оруулах

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл
