Trinion client bank (1.0.1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Action
mr: कृती

en: On
mr: वर

en: File
mr: फाईल

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Number
mr: अंक

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Total
mr: एकूण

en: Upload
mr: अपलोड

en: Off
mr: बंद

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Account
mr: खाते
